2009. ápr. 26.

Alte Fischerhütte

Az első berlini képek Zac Efron-ról, és édesanyjáról, Starláról egy sörkertből, az Alte Fischerhütte nevezetű étteremből érkeztek.

Zac szombat délután, tehát április 25-én tett kirándulást a jó hangulatú helyre, ahol kb. 2 órát maradt az anyukájával. Amikor innen távoztak, Starla fiába karolva hagyta el az éttermet. Zac 'perfektül' néz ki, és a mamával együtt ez csak még több plusz pontért kiált.

A 21 éves szépfiút, aki legújabb filmjét, a "17 Again"-t népszerűsíti a városban, Dali étteremnél is látták még aznap.

Képeket a helyes párosról ITT nézhettek meg!

36 megjegyzés:

;o) írta...

Nagggyyyon jó!
Legalább most már tudják, hogy Európa is tud valamit.
Legalábbis a sör és a kulináris élvezetek......
A mama nagyon fitt és ahogy látom büszke. Van is mire ;o)

(f.é.) írta...

Ó szentséges ég!:)Jaj ne haragudjatok,de most ezt hozta ki belőlem "perfektül"(perfekt úr!!:))

De amúgy ezekről a képekről lerí,hogy itt készültek nálunk Európában!:)) Mondhatnám érződik a levegőn is.:))
A mama büszke,és legyen csak nyugodtan az.:)

Névtelen írta...

Hát igen... :)) Büszke lehet rá az anyuja :)
És ahogy elnézem, talán kicsit őrá hasonlít a fiú.

Fant írta...

Igen, a német sört megkóstolhatták, bízunk benne, hogy kellemes emlékekkel távoznak a németektől. :)

Hm, azon gondolkodtam, hogy ha egyszer véletlenül, tényleg csak hátha, eltévednek és Mo-n kötnének ki, a magyar pálinkát két órán keresztül kortyolgatva - hát :)))

A képek: valóban f.é., az süt, hogy nem Amerika, valahogy tényleg olyan jellegzetes, kitalálható, hogy Európa.

Büszke lehet, egyértelmű. Hogy rá hasonlít-e, ebben én nem vagyok jó, de ha mondjátok elhiszem :)

Andi írta...

Igen a fiúk általában az anyjukra hasonlítanak jobban :))

Névtelen írta...

Londonban ott volt az apuci mögötte, szintén egy szállodai ajtóban.
Egyébként láttam most 1-2 képet, amikkel kapcsolatban van egy csomó kérdésem.
És láttam a filmet :)))))

Andi írta...

És, hogy tetszett b ?:) Látom kellően :))

Névtelen írta...

Eleve jól kezdődik :DD lehet szemet legeltetni ;D
Azt hiszem Netty írta, hogy van benne sok minden. Érzelmes, romantikus, elgondolkodtató(?) vidám, stb. És nem Troy Bolton :)) Szóval jó a srác benne így első nekifutásra. Én éreztem benne a 17 éves testben az élettapasztalatot.
Remélem nem lőttem le semmilyen poént.
Az ominózus Leslie-s csókról is írnék, de nem merek :) Egy Shakespeare mű címe jutott eszembe róla.

Andi írta...

Miért nem mersz ?

Névtelen írta...

Tényleg látszik a képek hangulatán, hogy nem a nyüzsgő Amerikában készültek, és Z is sokkal nyugodtabbnak tűnik, és így sokkal szívdöglesztőbb:)))

Nem igazán emlékszem Z apjára, de sztem az anyukájára jobban hasonlít.

;o) írta...

És még én megfejelném azzal, hogy Starla szimpatikusabb számomra, mint az édesapja...
De ez már csak mellékzönge.

A fiúk pedig valóban az anyjukra hasonlítanak általában....

Fant írta...

Andi :) B azért nem mer nyilván több részletet írni, mert még van egy hónap a hazai bemutatóig, és mi többiek még nem láttuk :)
Részmről majd csak a moziban szeretném megnézni, szóval a nagyon részletes dolgokkal várjunk még, légyszi :)
De annak mindenképp örülök, hogy pozitív az első benyomásod, b. Én majd a mozi után töltöm le és nézem meg az eredeti nyelvű verziót, úgy tervezem.

Milyen képek b? 17-es filmes?

Sokan mondtátok: elhiszem, oké, Z az anyukájára hasonlít jobban :) Végülis ha jól megnézem a képeket, valóban hasonlítanak. :)

Névtelen írta...

Fant jól mondod, nem akarom a kis részletekkel lelőni a filmet. Csúnya dolog lenne :) De nagyon nehéz megállni!!! :) Mármint, hogy ne írjak róla. Na téma lezárva.

Fant írta...

Legyél erős b, már csak egyetlen hónap :) Egyébként persze, hogy nehéz, én pont ezért nem is töltöm le :)

Névtelen írta...

apuka
tesó és apukaa kép amivel kapcsolatban kérdésem van.

Névtelen írta...

Erős leszek, nyugi :)) És így felkészülten fogok mozizni ;)Viszont azt alig álltam meg, hogy ne egyből a végét nézzem meg a filmnek :D

Fant írta...

Huh, oké, így már egyértemű, Zac az anyukájára hasonlít - a legnagyobb szerencséjére.

És mi lenne a kérdés ezzel kapcsolatban? Nem biztos, hogy tudok válaszolni persze :)

Névtelen írta...

Na, jól összeraktam a 2 képet :)
Nem olyan. Csak olyan furi ez a kép. Van egy forradás az állán?

Fant írta...

Hát igen, erre nem tudok válaszolni, lövésem nincs :))

Névtelen írta...

De nem úgy néz ki? (Bár mostanában 1-2 képen pont azt néztem, hogy ott olyan, mintha megütötte volna.) És ha van, akkor eddig hol volt? Vagy mindíg vakolva lépett ki az utcára? (ez mondjuk vicces lenne)

Névtelen írta...

Most látom, hogy megint nem igazán voltam egyértelmű a nem merek írni témában. Azt a csókra értettem és nem a filmre. A filmből persze, hogy nem írok semmit. A csókos jelenetről azóta egy másik mondás is eszembe jutott :) És van attól egy sokkal jobb jelenet közöttük :) Elképzelem hogy a való életben így bedobja sármját-báját, hát a csaj elalél az tuti :))

Andi írta...

Sziasztok!
Persze Fant :) ez érthető b részéről:))
Ám én a csókos jelenettel arra gondoltam, azért nem mer írni róla mert talán piszkosul jól sikerült...?:))

Fant írta...

Aha :)) Sejtem a piszkos jól sikerüléssel mire célzol, biztosan igen jól sikerült, node azért alapvetően korhatár nélkül megtekinthető film, érted :))

Névtelen írta...

Elárulhatom a 2 mondatot, ami eszembe jutott arról a csókjelenetről?

Fant írta...

Áruld el, így akkor Andi is választ kaphat de azért gondolom túl nagy poént nem lősz le vele :)

Névtelen írta...

Az jutott eszembe, hogy kellene egy olyan mellékoldal a film megbeszélésére, mint ami a HSM-nél is volt. Nem akarok úgy odamenni a moziba, hogy már mindent tudok. De ennyi azért még jöhet:)))

Névtelen írta...

Ok :) az első gondolat: Sok hűhó semmiért, a másik vihar a biliben :) Igazából nem látsz semmit, csak a "ráutaló magatartást". A közeledést, és a távolodást vágták össze. Előbbi előlről, utóbbi hátulról mutatja Z fejét. A 2 között pedig a tinilányokat mutatják. Vannak más csókok a filmben, ami sokkal, de sokkal... De azt nem mondom meg, ki kivel :P

Andi írta...

Az első és második - oké b értem és köszi :))
Na és azok a más csókok....?:)
Csak nem....?:) ááááá
Van egy nagyon halovány tippem....:))

Névtelen írta...

Akkor szerintem emilen tárgyaljuk meg :)

Andi írta...

Ok, befogtam :))

Fant írta...

A mellékoldalt én is támogatnám, nagyon jól bevált a HSM 3-nál, de itt még nagyobb funkciója lenne.

Érdekes amit írtál b :) Volt egy ilyen érzésem különben, hogy nem akkora dobás, mint mondják :)
De látom Andi érdeklődését igencsak sikerült felfokozni maximálisra :)

Névtelen írta...

Csak tudnám mire gondol :)

Névtelen írta...

Lehet, hogy meg se történt a dolog ;P

Andi írta...

Semmi, semmi - bent tartommmmmm :))

Névtelen írta...

Te Andi. Most már felcsigáztál engem, szóval tessék megírni e-mailen :)

Andi írta...

Csiga-biga gyere ki....:))
Oké b :)